Opinie o Viola Wioleta Stasiłowicz Opinie o Viola Wioleta Stasiłowicz
Opinie o Viola Wioleta Stasiłowicz Opinie o Viola Wioleta Stasiłowicz
 

meble POKOJOWE

SONATA to elegancki system, który pozwala na zaaranżowanie zarówno salonu, jadalni jak i sypialni. Mog± Państwo wybierać z szerokiego wachlarza dostępnych elementów i dowolnie zestawiać je ze sob± tworz±c unikalne aranżacje. Meble wykonane s± z laminowanej płyty ozdobionej ramk± MDF i okuciami w kolorze starego złota.


SONATA

SONATA

SONATA

SONATA

Stylizowana linia mebli z Systemu Compass nadaje wnętrzu niepowtarzalny charakter. Klasyczne meble systemowe COMPASS to efektowna propozycja dla wszystkich z Państwa, którzy szukaj± szykownego sposobu na urz±dzenie swojego salonu, jadalni lub sypialni. Szeroka gama elementów pozwala na aranżację pomieszczeń idealnie dopasowanych do Państwa potrzeb. Te niezwykle eleganckie meble wykonane s± z patynowanej płyty MDF, a ich ozdobę stanowi± pilastry na korpusach komody oraz okucia w kolorze starego złota. Compass składa się, aż z 22 elementów, z których skomponować można pokój dzienny, jadalnie oraz gabinet.


COMPASS

Klasyczne meble systemowe FUGATO idealnie dopasowuj± się do wystroju eleganckiego salonu lub jadalni. System ten to szeroka gama elementów, które pozwalaj± na tworzenie wielu unikalnych aranżacji. W jego skład wchodz± aż 24 solidne bryły dostępne w kolorze wenge, calvados oraz kasztan corsico. Meble wykonane s± z płyty MDF, a ich ozdobę stanowi± uchwyty w kolorze starego złota.


FUGATO

FUGATO

Klasyczne meble systemowe STACATO to finezyjne poł±czenie luksusu i elegancji. Meble te będ± dostojnie prezentowały się zarówno w salonie, jadalni jak i sypialni. Klasyczna linia wzornicza i gustowne wykończenia sprawi±, że cało¶ć stanowi ciepł±, przyjemn± dla oka kompozycję. Wszechstronne możliwo¶ci aranżacyjne pozwalaj± uzyskać optymalny efekt zagospodarowania przestrzeni poł±czony z lekko¶ci± i elegancj±.


STACATO

Pochodz±ce z fabryki ID¬CZAK-MEBLE meblo¶cianki ł±cz± w sobie głębokie tradycje tego typu mebli z solidno¶ci± wykonania i nowoczesnymi rozwi±zaniami
Takie zestawy jak SUŁTAN czy MERKURY mog± być bardzo funkcjonaln± ozdob± każdego wnętrza.


FUGATO

FUGATOPORTO LIZA

Proponujemy ponad to również meble pokojowe innych producentów, np.: MEBLAR i BENIX

Zobacz strony fabryk naszych dostawców:
www.dolmar.pl, www.benix.pl, www.idzczak-meble.com.pl, www.leyman.pl
:: GÓRA STRONY ::
© Copyright (2007-2015) meble-viola.pl